Публикувано на 27.10.2015 / 14:30

ОИК – Варна, обяви имената на новите общински съветници

Приключи изчисляването на преференциите и жребият.

В новия ОбС на Варна влизат 11 политически сили. ГЕРБ ще имат 22-ма съветници, Реформаторски блок – 6, БСП – 5, „Атака“, „Възраждане“ и „Нова сила“ – 4-ма, по трима съветници ще имат „Живот за Варна“ и „Земеделски народен съюз „Александър Стамболийски“, ДПС, СДП и НФСБ – по 2-ма, „Отечество“ и „Граждански експертен център“ – по 1.

За някои от местата беше теглен жребий в ОИК – Варна, за преференциите.

Ето пълният списък на новите общински съветници на Варна

БСП
|1 |Борислав Гуцанов Гуцанов
|2 |Антраник Левон Шакариян
|3 |Христо Бойчев Боев
|4 |Януарий Марков Вичев
|5 |Милена Димитрова Георгиева

БЗНС
|1 |Христо Атанасов Атанасов
|2 |Красен Гошев Иванов
|3 |Мартин Йорданов Марков

НФСБ
|1 |Димитър Анастасов Карбов
|2 |Ганчо Маринов Ганев

ЖИВОТ ЗА ВАРНА
|1 |Данаил Стоянов Папазов
|2 |Стен Иванов Лазаров
|3-жр. |Божидар Костадинов Чапаров

ДПС
|1 |Неджиб Ремзиев Неджибов
|2 |Сали Мустафа Исеин

ПП ОТЕЧЕСТВО
|1 |Мартин Петров Андонов

РЕФОРМАТОРИ И ПАТРИОТИ
|1 |Чавдар Веселинов Трифонов
|2 |Светлан Костов Златев
|3 |Ивайло Христов Митковски
|4 |Антоан Николаев Влаев
|5 |Кирил Георгиев Георгиев
|6 |Григор Асенов Григоров

СДП
|1 |Янко Петров Станев
|2 |Валентин Петров Станев

„ВАРНА“ – АТАКА, ВЪЗРАЖДАНЕ, НОВА СИЛА
|1 |Костадин Тодоров Костадинов
|2 |Иван Димов Иванов
|3 |Петър Николаев Липчев
|4 |Ивайло Симеонов Бояджиев

ГРАЖДАНСКИ ЕКСПЕРТЕН ЦЕНТЪР
|1 |Добромир Йорданов Джиков

ПП ГЕРБ
|1 |Тодор Иванов Балабанов
|2 |Иво Славеев Иванов
|3 |Даниела Стефанова Иванова-Димова
|4 |Юлияна Атанасова Боева
|5 |Мартин Светлозаров Байчев
|6 |Лидия Велик Маринова
|7-жребий |Борислав Пламенов Нанков
|8-жребий |Славчо Славов Славов
|9 |Бонка Величкова Банкова
|10 |Надя Иванова Георгиева
|11 |Станислав Георгиев Иванов
|12 |Милена Славова Димова
|13 |Николай Стоянов Малев
|14 |Калин Светославов Калевски
|15 |Николай Красимиров Георгиев
|16 |Веселин Божимиров Ангелов
|17 |Марица Димитрова Гърдева
|18 |Калина Вълчева Пеева
|19 |Людмила Николаева Колева-Маринова
|20 |Димитър Господинов Колев
|21 |Антоанета Здравкова Цветкова
|22 |Пейчо Иванов Бюлбюлев

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Можете да използвате тези HTML тагове и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>